SPANÍ VE ŠKOLE

Konečně jsme se dočkali SPANÍ VE ŠKOLE. Je to naše poslední společné spaní na I. stupni, nějak rychle nám to uteklo. A pořádně jsme si to užili. Nejdříve jsme před školou dozdobili vajíčkovník a vydali se na Hájek. Potom si někteří z nás koupili v KEBABU večeři a jen co jsme dorazili ke škole, už nám přivezli večeři z pizzerie.

Ani nemusím říkak, jak jsme si pochutnali. Potom nás čekala noční procházka školou a musíme říci, že v noci je strašidelnější:-) Ještě zábavnější to bylo se scítícími tyčinkami od Páji.

No a pak jsme si zalezli do spacáků a podívali se na film Páni kluci. Někteří z nás usnuli už u filmu, některým to trvalo déle, ale vše jsme zvládli. A snídaně od maminek byla opět vynikající. Děkujeme:-)

SPANÍ VE ŠKOLE